تالار پذیرایی مجموعه تالارهای ژابیز

تالار پذیرایی مجموعه تالارهای ژابیز از مجموعه تالارهای پذیرایی تهران، آماده ارایه خدمات به شما زوج های عزیز می باشد. با معرفی امکانات و مشخصات تالار پذیرایی مجموعه تالارهای ژابیز در خدمت شما عزیزان هستیم.

شمال تهران بخاطر دارا بودن جمعیت بالا و تعدد کم تالارهای پذیرایی فضای مناسبی برای ساخت تالار پذیرایی است. تالار پذیرایی ژابیز در خیابان دولت قرار دارد. این تالار باشکوه دارای چهار سالن مجزا با دیزاینی منحصر بفرد با طراحی کاملا متفاوت با سبکهای کلاسیک و مدرن طراحی شده است تا بتواند تمام سلایق را پوشش دهد. ظرفیت هر کدام از سالن های تالار مجلل ژابیز ۵۰۰ نفر است. تالار ژابیز قادر به برگزاری دو مراسم به صورت همزمان است. دو اتاق عقد بسیار مجلل در طبقه دوم این سازه در نظر گرفته شده است که مطمئنا مانندش را در تالاری نخواهید دید. چهار آسانسور با ظرفیت بالا برای رفاه حال شما و میهمانانتان در نظر گرفته شده است. این امر به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری به تالار و یا پارکینگ دسترسی داشته باشید. هیچکدام از گچ بری های کل سازه پیش ساخته نیست و تماما کار استادکاران ماهر انجام شده است. پارکینگ با ظرفیت بالا از دیگر امکاناتش بشمار می آید. چهار طبقه پارکینگ مسقف در این تالار طراحی شده است. نقاشی ها ، لوسترهای برنزی و .. سیستم گرمایش و سرمایش و تزریق هوای تازه از ویژگیهای دیگر این بنای زیبا محسوب می شود.

از جمله بارزترین امکانات داخلی مجموعه مجموعه تالارهای ژابیز می توان به جایگاه عروس و داماد، پارکینگ، آسانسور، کافی شاپ، و ... اشاره کرد. جدول کامل مشخصات و امکانات تالار مجموعه تالارهای ژابیز ، توسطبازارلیست در جدول زیر برای شما عروس داماد های عزیز گردآوری شده است.مجموعه مجموعه تالارهای ژابیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

چنانچه از میان تالارهای پذیرایی تهران و باغ تالارهای تهران، تالار پذیرایی مجموعه تالارهای ژابیز را انتخاب نموده اید و قصد برگزاری مراسم خود در این مجموعه را دارید می توانید برای هماهنگی جهت بازدید و یا رزرو تالار مجموعه تالارهای ژابیز با شماره تلفن 0 تماس حاصل نمایید و همچنین میتوانید با مراجعه به آدرس خیابان دولت، چهارراه قنات، جنب بانک مسکن، بالای فروشگاه کوتون - تالار - مجموعه تالارهای ژابیز ،به صورت حضوری از امکانات و خدمات تالار پذیرایی مجموعه تالارهای ژابیز دیدن فرمایید.

تشریفات

  • شمع آرایی
  • موزیک

امکانات داخل سالن

  • جایگاه عروس و داماد
  • پارکینگ
  • آسانسور
  • کافی شاپ