تالار پذیرایی تین

تالار پذیرایی تین از مجموعه تالارهای پذیرایی تهران، آماده ارایه خدمات به شما زوج های عزیز می باشد. با معرفی امکانات و مشخصات تالار پذیرایی تین در خدمت شما عزیزان هستیم.

تالار پذیرایی تین در سال 1394 با زمینه فعالیت خدمات برگزاری کلیه مجالس و سمینار ها تاسیس و با استفاده از تجارب و دانش مدیران و کارشناسان و بکارگیری منابع، تجهیزات و ماشین آلات مناسب و با استفاده از دانش روز، در حال حاضر بعنوان یکی از برترین، مجهزترین و بروزترین تالار ها در سطح کشور مشغول به فعالیت می باشد که ضمن استقرار سیستم های مدیریت کیفیت، ایمنی غذایی و رسیدگی به نظرات، پیشنهادات، رضایتمندی و شکایات مهمانان در تلاش برای برگذاری مجلسی با شکوه می باشد. تالار عروسی تین دارای 9 طبقه پارکینگ عریض به ظرفیت حدود 500 ماشین می باشد. تالار تین با تیم متخصص و تحصیل کرده رشته هتلداری و گردشگری و مجرب افتخار میزبانی از جشن های شما را به سبکی متفاوت دارا می باشد.کلیه پذیرایی ها بصورت نامحدود و تا زمان سرو غذا ادامه خواهد داشت، همین امر باعث شده است که رضایت حداکثری میزبان خاص ما را در پی داشته باشد. ظرفیت اتاق عقد متناسب با میهمانان میزبان، قابل تغییر می باشد.

از جمله بارزترین امکانات داخلی مجموعه تین می توان به و ... اشاره کرد. جدول کامل مشخصات و امکانات تالار تین ، توسطبازارلیست در جدول زیر برای شما عروس داماد های عزیز گردآوری شده است.مجموعه تین آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

چنانچه از میان تالارهای پذیرایی تهران و باغ تالارهای تهران، تالار پذیرایی تین را انتخاب نموده اید و قصد برگزاری مراسم خود در این مجموعه را دارید می توانید برای هماهنگی جهت بازدید و یا رزرو تالار تین با شماره تلفن 26402150-4 تماس حاصل نمایید و همچنین میتوانید با مراجعه به آدرس خیابان شریعتی،جنب ایستگاه مترو شریعتی،برج تین،طبقه 9 - تالار - تین ،به صورت حضوری از امکانات و خدمات تالار پذیرایی تین دیدن فرمایید.